Bezpłatne próbki wkładek urologicznych i bielizny od Seni dla mężczyzn

Marka Seni oferuje możliwość przetestowania i zamówienia darmowej próbki wkładek oraz bielizny chłonnej dla mężczyzn, którzy borykają się z problemem nietrzymania moczu. Do wyboru do zamówienia bezpłatnie, mamy wkładki urologiczne Seni ze stopniem chłonności 2/5 lub 4/5. Wkładki od Seni Man świetnie dopasowują się do ciała, są wykonane z odpowiedniej tkaniny, która nie powoduje podrażnień oraz reakcji alergicznych. Dodatkowo materiał użyty we wkładach urologicznych ma właściwości antybakteryjne i chłonne, dzięki temu skutecznie zahamują rozwój bakterii oraz nieprzyjemne zapachy.

Korzystając z poniższego linku, zamówić możemy za darmo również zestaw Seni Man Pants, czyli zestaw bielizny chłonnej. Do wyboru mamy rozmiar M oraz L. Rozmiar M jest dla obwodu talii i bioder: 80-110cm. Natomiast rozmiar L dla: 100-135cm.

Po przejściu na stronę marki, należy wypełnić formularz zamówienia, podając imię i nazwisko, pełny adres, wiek oraz adres mailowy.

O firmie SENI:

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1951 roku. Jest polską marką, która działa na ponad 80 rynkach. W swojej ofercie ma przede wszystkim produkty skierowane dla osób, które zmagają się z nietrzymaniem moczu.

Podziel się reakcją z innymi!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0